BEDAVA ABONE OLUN : https://goo.gl/4ppwdF

Sahiden Herkes Zamanda Yolculuk Yapar Anılarıyla Geçmişe,Hayalleriyle Geleceğe ..
Bizimle İletişime Geçin
►Facebook : https://www.facebook.com/1zamandayolculuk/►İnstagram : https://www.instagram.com/1zamandayolculuk/
►Google + : https://goo.gl/Vi20zG
——————————————————————————————————-
KAYNAKLAR:
► wittyfeed.com
► aylakkarga.com
► Mailce.com
► listelist.com
► Onedio.com
► tarihiolaylar.com
——————————————————————————————————
Müzik : incompetech.com
http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/

Tedavisinin henüz bulunmadığını düşündüğümüz hastalıklar,ulaşamadığımızı sandığımız teknolojiler ve bilim alanındaki incelemeler,yapılan buluşların tek tek ortadan kaldırılmasıyla her şeyin göründüğünden fazla daha öbür olduğunu düşündürüyor.
YERÇEKİMİNİ ENGELLEYEN ARAÇ
Yerçekimine karşısında gücü olan uçan diskleri üreten Thomas Townsend çok etkin sonuçlar ortaya koymuştu.Bu keşif çok kısa sürede kaldırıldı,ve toplumdan gizlendi.Kondansatörlerin yerçekimine karşısında esrarengiz bir güç yarattığını bahis ediyordu. Gelecekte bulduğu fikriyle yapılabilecek keşifleri planlarken eğer icadı geliştirebilirse çoklu çekim iticileriyle 100.000 lerce tonluk gemilerin okyanuslar üstünde hareket ettirilebileceğini hatta uzay araçlarıyla marsa gezi yapabileceklerini söylüyordu. Ancak bu buluş bir şekilde ortadan kayboldu.Ve insanlıktan gizlendi.
WARDENCLYFFE KULESİ
Kablosuz elektrikle ilgili deney yapan Nikola Tesla bedava elektrik üstünde çalışıyordu ve fazla başarılıydı. Ne yazık ki tüm çalışmaları durduruldu ve bahşedilen bütçe kesildi. Alternatif akımın mucidi olan Tesla’nın tüm planları ölümünden sonradan ABD hükümeti tarafından koruma altına dargın ve kimseyle paylaşılmamıştır. 700 ün üstünde patenti bulunan bilim adamı şimdilerde bile yalnızca filmlerde görebildiğimiz ışın silahına benzer elektrikli silahlar icat etmiştir. Bu yüzden Tesla’nın ölürken gerisinde bıraktığı çizimler ve notlar ABD hükümeti göre giz gibi saklanmış ve tüm insanlıktan gizlenmiştir.
EV1 PROJESİ
General Motors göre ilk çabuk üretimde 800 adet üretilen elektrikli vasita kapış kapış satıldı ve ABD’de fazlasıyla yaygınlaşmaya başlamasında hatta benzinli araçların yerini alabilecek bir yapıya sahip olduğundan petrolün devrini bitirmesi endişesiyle toplatılan,ezilen,parçalara ayrılan araba olarak tarihe geçti.
XA PROJESİ
Bütün kanserojen maddelerden arındırılmış sigaralar. Bu sigaraların üretimi bazı tütün fabrikaları kadar diğer sigaraların fazla zararlı olduğu imajını vermesi bahanesiyle durdurulmuştur. 20 sene süren bir araştırma sonucu 15 Milyon Dolar bütçeyle üretilen ve tüm kanserojen maddelerden arındırılmış günümüzdeki sigaralara kıyasla daha eksik hasar verdiği gözlemlenmiştir. Ama öteki tütün firmaları bu güvenli sigaranın öteki sigaraların satışına sekte vuracağını düşündüğü için karşı taraf tütün fabrikaları kadar bir şekilde engellendi ve proje iyice kapatıldı.
RİFE IŞINI (KANSERİN ÇARESİ)
Royal Rife göre bulunan bu ışının kanser hücrelerini iyileştirdiği söyleniyordu. Önceleri Amerikan Tıp Birliği göre bilerek görmezden gelinen bu buluş sonraları kayıplara karıştı. Bilimsel keşiflerinden nedeniyle 14 madalya ile ödüllendirildi. 5682 parçadan oluşan evrensel mikroskobu milyonerler kadar finanse edildi.Bu muhteşem mikroskop doğruca virüsleri hakiki olarak gören ilk insan oldu. Yaklaşık 20 bin başarısız girişin gerisinde insan kanser virüsünü izole ederek tanımladı. Bu çalışmaların hepsi kanserin iyileştirmesi isimli yapıtta toplanmıştır.
SU YAKIT HÜCRESİ
Su yakarak çalışan arabalar üreten Stanley Meyer bu keşfin derhal sonrasında ölünce keşfin gizlendiği düşüncesi adamakıllı güçlendi.Görgü tanıkları Amerikan mucid Stanley Meyer’in adi elekrikit hücresinden çok daha az enerji gerektiren ve bu enerjiyi bayağı musluk suyuyla temin edebilen elektrik hücresi geliştirdiğini söylemişti. 2 kişi ile çıktığı bir yemek yemek sonrasında beni zehirlediler diyerek ölmüştür. Ancak sonradan yapılan soruşturma yüksek kan basıncı sonucu beyin anevrizması geçirerek öldüğü söylenmiştir.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn