UZAKTAN PT ELDE ETMEK İÇİN VE BENİMLE ÇALIŞAN KIŞILERIN KAROSER DEĞİŞİMLERİNİ BAKMAK İÇİN TIKLA TÜRKİYENİN BIRINCIL UZAK PT ANTRENÖRÜ İLE PROFESYONEL ÇALIŞ : https://www.uzaktanpt.com

Kanalımda çabuk göbek eritme , karın yağlarından kurtulmak için püf noktalar , 500.000 tl cisim , metamorfoz videoları , kilo almak için öneriler , kişisel bakım videoları , kıllar nasıl alınır kıllar kas gelişimini etkiler mi , jinekomasti nedir jinekomasti ameliyatı ile alakalı bütün detaylar ve fitness gövde geliştirme ile alakalı bütün fitness makaleleri videolarınu bulabileceğiniz bir kanal…

Videoyu beğendiyseniz “BEĞEN” butonuna basınız lütfen. Beğen Butonu sizler için basit bir operasyon olsa da , benim için büyük bir motivasyon kaynağı…

“YARDIMCI OLABİLMEM İÇİN LÜTFEN DIKKATLE OKUYUNUZ”

Yeni videoları kaçırmamak için http://www.youtube.com/channel/UCs7bGdAXeo7tefLkplbRx2Q?sub_confirmation=1 tıklayarak ücretsiz abone olun. Ve Zile basıp bildirimleri almayı ihmal etmeyin :)

Kanal içerisinde bir fazla eğitim ve dağıtılmış videolar olduğu için size asistan olması amacıyla “oynatma listeleri” oluşturdum. Oynatma Listeleri içerisinden hangi video serisini izlemek isterseniz onu seçebilir ve kanalda kaybolmazsınız. Keza aşağıdaki dağıtılmış linklerden diğer eğitim setlerine ve öteki videolara ulaşabilirsiniz.

Oynatma Listelerine Gelmek İçin Tıkla : https://www.youtube.com/user/ozgurgeldec/playlists

Kafanıza takılan sorular olursa www.fitcevap.com girip soru sor bölümünden sorunuzu sorabilir bu nedenle bende sorunuzu videolu olarak youtube kanalımdan yayınlayabilirim.

Dikkatini çekeceğini düşündüğüm bazı videolar görseller ve linkler.

➤ Android Uygulamamızı İndirin : https://goo.gl/RlcH8a
➤ Facebook Sayfam : http://www.fb.com/ozgurmustafageldec
➤ Uzak Eğitim Detayları : https://www.uzaktanpt.com
➤ Mersin Mezitli Fitness Spor Salonumuz : Mersin Babil Mezitli Mado Yanı Dinamik Fit CLUB

Merhaba, Ben Özgür Mustafa Geldeç , Youtube Kanalımda Ayrıca Fitness Uzaktan Eğitim ve Fitness Motivation anlamında hemde fitness hareketleri , fitness transformation body, zayıflama hareketleri , beden geliştirme hareketleri ile beraber evde cisim geliştirme ve aletsiz gövde geliştirme hakkında da sizlere ücretsiz bilgiler sunmaktayım.

Fit Yemek Tarifleri , Fit Tatlılar , Fit Lezzetler , Zayıflama Diyetleri, Fit Salatalar , Perhiz Yemek Yemek ve Diyet salata tarifleri , Kas yapma , kas yapma tekniklerinin yanı sıra 8 dakikada karın kası yapma gibi , evde hızlı kas geliştirme ve steroid kullanımı protein tozu ve protein sentezi gibi konularda da sizlere ayrıntılı bilgiler vermeyi amaçlıyorum. Bunun yanında VLOG vücut geliştirme antrenmanlarım VLOG gıda günlüklerim türünden videolar ile siz fitness severlere sağlam bilgiler vermeyi hedefliyorum.

Ağır Yoğun Tempolu antrenmanlar ve Sağlam bir besin ile tekrar tekrar daha iyi vücuda ulaşmayı hedefliyorsanız beni peşine düşüp takip edin. Kısa sürede vücut geliştirebilirsiniz.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn