Kansere Çare Bulan Adam: Royal Raymond Rife

kanserin tedavisi bulundu, kanserin tedavisi neden bulunamıyor, kanserin tedavisi ne zaman bulunacak, kanserin tedavisi saklanıyor mu, kanserin tedavisi var mıdır, kanserin tedavisi varmı,kanserin tedavisi nasıl olur

S.C.I.O.’nun aynı zamanda “Rife Frekansları” ile KANSER teşhis ve tedavisini başarıyla gerçekleştirebilen bir cihaz olduğunu biliyor muydunuz?
Scio insanlardaki sağlıksal sorunları bulan, teşhis ve tedavide yardımcı olan ileri teknoloji tıbbi bir cihazdır. Scio ile 4 dakikada insan vücudu taranabilmekte ve birçok sağlık sorunu, tedavi yöntemleri ortaya çıkabilmektedir.
Geçtiğimiz yüzyılın en büyük dahilerinden biri… Kansere çare bulan adam: Dr. Royal Raymond Rife
1888 doğumlu Dr. Rife 20. yüzyılın en büyük dahilerinden biriydi. 1920 ’de kanser tedavisi araştırmalarına başladı ve 1932 ’de kanser virüsünü izole etti. Laboratuar kültüründe onu nasıl yok edeceğini öğrendi ve hayvanlar üzerinde tedavi çalışmalarına yoğunlaştı.
1934 ’te bir klinik açtı ve 16 hastanın 16 ’sını da üç ay içerisinde tedavi etti. Amerika ’nın en çok saygı duyulan araştırmacılarının yanında, GüneyKaliforniyanın önde gelen hekimleriyle birlikte çalıştı, immün sistemin kendisini tamir etmesine izin vererek, kanser virüsünü hastalar üzerinde elektronik bir şekilde yok etmeyi başardı.
Güney Kaliforniya Üniversitesi yıllar önce, ölümcül hastalıklar üzerindeki bu elektronik tedavi şeklini değerlendirmek amacıyla bir Tıbbi Araştırma ekibine sponsorluk yaptı. 130 gün sonra her hasta hiçbir yan etkiye maruz kalmaksızın iyileştirildi.
Güney Kaliforniya adına değerlendirmede bulunan tıp ekibi arasında şu isimler mevcuttu: Rufus Klein-Schmidt (Başkan,Güney Kaliforniya Üniv.), Milbank Johnson (Güney Kaliforniya ’ın sonraki başkanı, AMA), Arthur Kendall (Kuzeybatı Tıp Okulu, müdür), EdwardKopps (Metabolik Klinik, La Jolla), George Fischer (Çocuk Hastanesi, NY), Karl Meyer (Hooper Found, SanFrancisco), Whalen Morrison (Baş cerrah,Sta. Fe Railway), George Dock. Royal Raymond Rife,
tarihin belki de en parlak ve kalıcı bilim adamıydı. Teknolojinin olmadığı bir yerde, mikromanipülatör, mikro- parçalayıcı ve heterodin ultaviyole mikroskoplar dr Rife tarafından geliştirdi:Bilimsel keşifleri dolayısıyla 14 madalya ve Heidelberg Üniversitesi tarafından bir tıbbi derece ile ödüllendirildi.

KAYNAKLAR 

Rife Frekansları ile Kanser Tedavisi


[1] Royal Rife Story,www.rifefrequency.net/rifestory2.html
[2] rifevideos.com
[3] alb.ro
[4] rifefrequency.net
[5]medicaltruth.com/rife/RoyalRife.html
[6]http://www.rocklintoday.com/news/templates/alternative_medicine.asp?articleid=4044&zoneid=55
[7]www.whale.to/v/naessens.html
[8]www.rifeenergymedicine.com/AppAH.html

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn