Merhabalar ben Alperen DİNÇER, Bu gün ki videom da sizlere müslüman cinler hakkında bilgiler verdim.Bundan sonraki videom yaşanmış paranormal olaylar hakkında olacaktır. Videoların seri gelmesini istiyorsanız kanalıma abone olmayı ve Like butonuna basmayı unutmayın, İyi seyirler.

Müslüman olarak yaşayan cinler insanlara zarar vermeyen cinlerdir.
Aynı zamanda bu cinler ibadet ederek yaşamlarını geçirmektedirler.
Ehl-i sünnet âlimi olan kişiler bu cinleri tanımaktadır. Bu cinleri salih insan gibi görerek onlar ile sohbet ederler. Hatta bu olaylar Peygamber Efendimiz tarafından ve ayetler tarafından birçok yerde geçmektedir.
Müslüman olan cinler hakkında belli başlı hadisler de bulunur.
Müslüman olan cinlerin iyiliğe çalışacakları, kötülük ile işleri olmayacağı, ibadet edecekleri, dua edecekleri, kuran dinleyecekleri, Allah ’tan başka kimseyi tanımadıkları anlatılmaktadır.
Kuran da bildirildiğine göre bazı cinler grup halinde gelerek Kuranı dinlemiş ve Müslümanlığı tercih etmiştir. Kabilelerine giderek onları da Müslümanlığa davet ettikleri yazmaktadır.
Hayır, işlerinde kullanılan bu Müslüman cinler iyi işlerde görev alılar ve zararsızlardır.
Kendisine zarar verildiğinde ise rüyalarda zarar verildiğinde dair belli başlı hatırlatmalar yaparlar. Hatta insanları korkutan olayları anlatmaya da çalışırlar. Bu olayları insanlar anlamadığı zaman da korkutarak anlatmaya çalışırlar.
Müslüman olan cinler insanlar arasında olan enerji yoğunluğunun farkına varırlar.
Bizler cinleri göremeyiz ama onlar bizleri görebilir.
Müslüman olan cinlerin ve diğer cinlerin hareket ile alakalı olan kabiliyetleri oldukça hızlıdır.
İnsanları bilinçaltına girerek etkilemeye çalışırlar.
Cinler kabile şeklinde yaşarlar, her kabile farklı görevler üstlenir. Bu kabilelerin Müslüman olanları ve olmayanları bulunur. Bu kabileler içinde en kötü olanları şeytanlardır ve her daim kötülük yapmak için uğraşırlar. Kötü olan kabileler insanlara musallat olurlar, insanlar ile evlenmek isterler ve ilişkiye girmeye zorlarlar.
Müslüman olan cinler de diğer cinlerde insanlardan önce dünyaya gelmiştir.
Müslüman olan ilk cin kabilesi Nusaybin ’dir. Resuluhlah ’tan kuran dinleyerek Müslüman olan ilk cin kabilesidir. Marid ırkına mensup olmasalar bile aşırı şekilde güçlüdürler.
Cinlerinde insanlar gibi sosyal yaşamları bulunur ve bu yaşamlarını aksatmadan devam ettirirler.
Hızlı hareket ettiklerinden dolayı bizlerin onları görmeleri oldukça zordur.

Seslendirme çalışmaları için alperendincer69@gmail.com

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn