50TL değerinde 50 Money yüklü 10 adet Money Club Kart’tan birini kazanma şansı yakalamak için linke tıklayarak görevleri tamamla, Money Club Kart’ı kap! ► https://gleam.io/tfm2v/suatdurmuscekilis

Bir Yemek İste Suat Durmuş, Migros Türkiye için hazırladığı bu videoda Tepsi Kebabı tarifi veriyor! En pratik ve lezzetli bir şekilde tepsi kebabı nasıl yapılır bizlere gösteren Suat Durmuş’un tepsi kebabı videosunu beğenmeniz dileklerimizle!

Migros Türkiye’de olmasını istediğiniz videoları yorum yazıp bir sonraki içeriğimizin ne olacağında bize ilham verebilirsiniz. Bir Yemek İste Suat Durmuş’un Tepsi Kebabı Nasıl Yapılır videosu gibi daha fazla video için Migros Türkiye’ye ABONE olun! ► http://bit.ly/MigrosTurkiye

Bir Yemek İste Suat Durmuş’u YouTube’da takip etmek için:
https://www.youtube.com/user/suat2333

Sosyal Medya Hesaplarımızı da Takip Edin!
Facebook ► https://www.facebook.com/MigrosTurkiye
Twitter ► https://twitter.com/Migros_Turkiye
Instagram ► https://www.instagram.com/migros_tr/
Youtube ► https://www.youtube.com/MigrosTV

Suat Durmuş’un tepsi kebabının yapılışını gösterdiği bu videomuzu beğendiyseniz Migros Türkiye’nin ilginizi çekebilecek diğer kebap tarifleri videoları:

Macar Kebabı Nasıl Yapılır? ⬇

Kağıt Kebabı Tarifi ⬇

Bursa Kebabı Tarifi ⬇

Patlıcan Kebabı Tarifi ⬇

Domates Kebabı Tarifi ⬇

Çiftlik Kebabı Tarifi ⬇

Bu videomuzda Suat Durmuş, tepsi kebabı nasıl yapılır püf noktalarını bizlere gösterdi. Peki tas kebabı tarifi videomuzla birlikte, Migros Türkiye’de başka neler var derseniz:

Migros Türkiye’de hayatınıza dair her türlü konuda ilham alabileceğiniz ve ilginç bilgiler keşfedebileceğiniz videolar hazırlıyoruz. Faydalı pratik bilgiler, ilginç fikirler, hayatınızı kolaylaştıran öneriler, kendine özen gösterenler için güzellik ve bakımla ilgili değerli bilgiler, sağlık, eğitim ve daha pek çok konuda uzman görüşleri, hobi, el işi meraklılarına dekoratif fikirler, pratik yemek tarifleri, kendin yap videoları ve çok daha fazlası ile her gün bu kanaldayız.

Migros dünyasına dair daha fazla keyifli video için Migros Türkiye’yi takip edin ► http://migrostv.migros.com.tr/

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn